Aloe Vera
koktejly pro duši a tělo

 

Úvodní strana  |   Rostlina  |  Účinky  |  Produkty  |   Poradenství a prodej   |   Kontakt

 

Aloe Vera Gel
vnitřní užívání zajišťuje čištění kapilár a obnovuje jejich původní průměr, proto se ke každé buňce dostanou potřebné živiny a kyslík. Přirozené protizánětlivé a antimikrobakteriální účinky gelu, kombinované s jeho výživnými složkami podporují růst buněk a tím i následné uzdravení.

Gel je účinný díky směsi, bohaté na množství výživných látek, a především pro své adaptogenní vlastnosti, což znamená, že organismy různých jedinců využívají z něho právě ty látky, vitaminy a minerály, které jim chybí. Účinek gelu je tak na každou osobu naprosto individuální.

Vzhledem ke své vyživovací schopnosti a antioxidačním vlastnostem Aloe Vera zamezuje poranění tkání a v případě, že jsou poškozené, podporuje jejich hojení. Antioxydanty bojují proti destruktvním volným radikálům. Naším plošně největšín epileptem je kůže, do epileptu dále zahrnujeme povrch střev, dýchacího ústrojí a pohlavní ústrojí. Není proto divu, že Aloe Vera je účinná nejen při poranění kůže, ale také při zánětu žaludku, při astmatu a při poranění všech sliznic. Velmi dobré výsledky přináší použití gelu i u diabetiků.

Aloe Vera Freedom
Jedná se o zvláštní kombinace Aloe Vera Gelu, který je koktejlem vitamínů, minerálů, enzymů a dalších biologicky aktivních látek s MSM, Chondroitin sulfátu a Glukosamin sulfátu. Tělesné zdraví a volnost pohybu jsou předpokladem moderního způsobu života. Dostatečný pohyb a vyvážená strava jsou důležité pro zdravou funkci kloubů. Zdravé tkáně - kloubní chrupavka a pokožka, vlasy a nehty jsou znakem vyvážené stravy. Freedom je tak vhodnou alternativou Aloe Vera Gelu a preparátů pro lidi, kteří mají zvýšené riziko osteoartrózy a vhodnou doplňkovou léčbou ke stabilizaci a zmírnění příznaků tohoto onemocnění. Aloe je nejen nosičem, který zlepšuje vstřebatelnost a biologickou dostupnost těchto látek, ale navíc působí svým vlastním složením a účinkem, a to na úrovni detoxikace, regenerace, výživy a zmírňování zánětlivé reakce.

Aplikace na pokožku
Při používání na pokožku a vlasy bylo zjištěno, že obsah ligninů v Aloe Vera má schopnost pronikat hluboko do tkání. V oblastech, kde je aplikován, odstraňuje bolest i hluboko pod povrchem ( bolesti klubů a svalů ), baktericidní, snižuje krvácení. Při zvýšené koncentraci, přímém kontaktu a dlohodobém působení má protivirový a protiplísňový účinek. Zastavuje svědění a pálení pokožky. Rozmanitý sortiment produktů Aloe Vera splňuje všechna přání, týkajíci se moderního ošetření pokožky v souladu s individuálními požadavky na zdraví a krásu.

Podrobné informace o celém sortimentu produktů Aloe Vera a odpovědi na Vaše konkrétní dotazy Vám sdělí Váš odborný poradce na bezplatné kozultaci, kterou si můžete dohodnout na telefonu 724 208 097.

 
Péče o zdraví zvířat  |